არქივი → ფილმები
კინოფესტივალი მედიაში
 
 

გახსნის ფილმი

2017-12-04 19:30

ილდიკო ენიედი, უნგრეთი, 2017

დახურვის ფილმი

2017-12-09 21:00

ზაზა ხალვაში, საქართველო, 2017

2017-12-10 14:00

ზაზა ხალვაში, საქართველო, 2017

საერთაშორისო კონკურსი

2017-12-05 19:00

მილად ალამი, დანია/შვედეთი/საფრანგეთი, 2017

2017-12-06 12:00

მილად ალამი, დანია/შვედეთი/საფრანგეთი, 2017

2017-12-05 16:00

ჩაბა მ.კისი/გაბორ როჰონი, უნგრეთი, 2017

2017-12-06 12:00

ჩაბა მ.კისი/გაბორ როჰონი, უნგრეთი, 2017

2017-12-06 19:00

მარინა სტეპანსკა, უკრაინა, 2017

2017-12-07 12:00

მარინა სტეპანსკა, უკრაინა, 2017

2017-12-06 16:00

ვისა კოისო კანტილა, ფინეთი/შვედეთი, 2017

2017-12-06 16:00

ვისა კოისო კანტილა, ფინეთი/შვედეთი, 2017

2017-12-07 12:00

ვისა კოისო კანტილა, ფინეთი/შვედეთი, 2017

2017-12-10 19:00

მილად ალამი, დანია/შვედეთი/საფრანგეთი, 2017

2017-12-05 12:00

კარლა სიმონი, ესპანეთი, 2017

2017-12-09 14:00

კარლა სიმონი, ესპანეთი, 2017

2017-12-10 21:00

იენს ასური, შვედეთი, 2017

2017-12-09 16:00

ანა ურუშაძე, საქართველო/ესტონეთი, 2017

2017-12-07 16:00

იენს ასური, შვედეთი, 2017

2017-12-08 12:00

იენს ასური, შვედეთი, 2017

2017-12-08 16:00

ემრე იეკსანი, თურქეთი/გერმანია/საბერძნეთი, 2017

2017-12-09 12:00

ემრე იეკსანი, თურქეთი/გერმანია/საბერძნეთი, 2017

2017-12-07 21:00

პედრო კაბალეირა, პორტუგალია, 2017

2017-12-08 12:00

პედრო კაბალეირა, პორტუგალია, 2017

2017-12-08 19:00

მათან იაირი, ისრაელი/პოლონეთი, 2017

2017-12-09 12:00

მათან იაირი, ისრაელი/პოლონეთი, 2017

ევროპული კინოს ფორუმი

2017-12-06 19:00

ბორის ხლებნიკოვი, რუსეთი/ფინეთი/გერმანია, 2017

2017-12-05 21:00

ილგარ ნაჯაფი, აზერბაიჯანი, 2017

2017-12-09 21:00

ილგარ ნაჯაფი, აზერბაიჯანი, 2017

2017-12-05 21:00

დავის სიმანისი, ლატვია, 2016

2017-12-05 21:00

კრისტინა გროზევა/პეტარ ვალჩანოვი, ბულგარეთი/საბერძნეთი, 2016

2017-12-05 19:00

ანაჰიდ აბადი, სომხეთი/ირანი, 2017

2017-12-07 12:00

ანაჰიდ აბადი, სომხეთი/ირანი, 2017

2017-12-06 21:00

ჰლინურ პალმასონი, დანია/ისლანდია, 2017

2017-12-06 16:00

სერგეი ლოზნიცა, საფრანგეთი/გერმანია/ლიტვა/ნიდერლანდები, 2017

2017-12-09 12:00

აკი კაურისმიაკი, ფინეთი/გერმანია, 2017

2017-12-05 16:00

აგნიეშკა ჰოლანდი, პოლონეთი/გერმანია/ჩეხეთის რესპუბლიკა/შვედეთი/სლოვაკეთი, 2017

2017-12-07 19:00

ალექსანდრე კობერიძე, გერმანია/საქართველო, 2017

2017-12-06 19:00

ბული ლანერსი, საფრანგეთი/ბელგია, 2016

2017-12-05 12:00

ბოიან ვულეტიჩი, სერბეთი, 2017

2017-12-06 21:00

ბოიან ვულეტიჩი, სერბეთი, 2017

2017-12-05 16:00

ფრედ კელემენი, ბოსნია და ჰერცეგოვინა/გერმანია, 2016

2017-12-07 16:00

შარუნას ბარტასი, ლიტვა/საფრანგეთი/პოლონეთი/უკრაინა, 2017

2017-12-10 19:00

ლუკა გუადანინო, იტალია/საფრანგეთი/ბრაზილია/აშშ, 2017

2017-12-10 16:00

იონას კარპინიანო, იტალია/აშშ/საფრანგეთი/შვედეთი, 2017

2017-12-10 19:00

ჯეილან ოზგუნ ოზჩელიკი, თურქეთი, 2017

2017-12-05 21:00

ანდრეა პალაორო, იტალია/საფრანგეთი/ბელგია, 2017

2017-12-07 19:00

ანდრეა პალაორო, იტალია/საფრანგეთი/ბელგია, 2017

2017-12-10 12:00

მიჰაელ ჰანეკე, საფრანგეთი/ავსტრია/გერმანია, 2017

ფრანგული კოლექცია

2017-12-05 21:00

რობინ კამპილიო, საფრანგეთი, 2017

2017-12-08 19:00

მიშელ ჰაზანავიჩუსი, იტალია/საფრანგეთი/მიანმარი, 2017

2017-12-08 14:00

არნო დეპლეშენი, საფრანგეთი, 2017

2017-12-07 14:00

მარტენ პროვო, საფრანგეთი/ბელგია, 2017

2017-12-07 21:00

ფრანსუა ოზონი, საფრანგეთი/ბელგია, 2017

2017-12-05 19:00

კლერ დენი, საფრანგეთი, 2017

ჰორიზონტები

2017-12-05 16:00

ივან გაონა, კოლუმბია, 2016

2017-12-09 19:00

ივან გაონა, კოლუმბია, 2016

2017-12-07 19:00

ფარვიზ შაჰბაზი, ირანი, 2016

2017-12-09 14:00

ფარვიზ შაჰბაზი, ირანი, 2016

2017-12-07 16:00

საბუ, იაპონია/ჰონგ-კონგი/ჩინეთი/ტაივანი/გერმანია, 2017

2017-12-07 14:00

ნაომი კავასე, იაპონია/საფრანგეთი, 2017

2017-12-08 12:00

მარსელო გომესი, ბრაზილია/პორტუგალია, 2017

2017-12-09 19:00

მარსელო გომესი, ბრაზილია/პორტუგალია, 2017

2017-12-05 14:00

სანალ კუმარ სასიდჰარანი, ინდოეთი, 2017

2017-12-10 12:00

სანალ კუმარ სასიდჰარანი, ინდოეთი, 2017

2017-12-08 21:00

აბედ აბესტი, ირანი, 2017

2017-12-09 16:00

აბედ აბესტი, ირანი, 2017

2017-12-08 16:00

ტაკაში მიიკე, იაპონია/დიდი ბრიტანეთი, 2017

2017-12-06 14:00

ჰონ სანსუ, სამხრეთ კორეა, 2017

2017-12-06 12:00

მარსელა საიდი, ჩილე/საფრანგეთი/არგენტინა/პორტუგალია, 2017

2017-12-09 12:00

მარსელა საიდი, ჩილე/საფრანგეთი/არგენტინა/პორტუგალია, 2017

2017-12-10 21:00

გილიერმო დელ ტორო, აშშ, 2017

ქართული პანორამა

2017-12-06 14:00

დავით აბრამიშვილი და გიორგი გოგიჩაიშვილი, საქართველო, 2017

2017-12-06 14:00

მარგო ზუბაშვილი, საქართველო, 2017

2017-12-08 14:00

თორნიკე გოგრიჭიანი, საქართველო, 2017

2017-12-05 19:00

ლევან კოღუაშვილი, საქართველო/ხორვატია, 2016

2017-12-08 12:00

ლევან კოღუაშვილი, საქართველო/ხორვატია, 2016

2017-12-06 14:00

ნინი სარდლიშვილი, საქართველო, 2016

2017-12-08 21:00

ალექსანდრე ქორიძე, საქართველო, 2017

2017-12-07 12:00

ვახტანგ ვარაზი, საქართველო, 2016

2017-12-08 14:00

შორენა თევზაძე, საქართველო/შვეიცარია, 2017

2017-12-09 16:00

ლაშა ლაბაძე, საქართველო, 2017

2017-12-08 14:00

თორნიკე ბზიავა, საქართველო/საფრანგეთი, 2017

2017-12-06 14:00

გიორგი ვარსიმაშვილი, საქართველო/პოლონეთი, 2017

2017-12-06 21:00

გიორგი ბარაბაძე, საქართველო, 2016

2017-12-10 12:00

გიორგი ბარაბაძე, საქართველო, 2016

2017-12-07 14:00

ელენე ნავერიანი, შვეიცარია/საქართველო, 2017

2017-12-10 19:00

ელენე ნავერიანი, შვეიცარია/საქართველო, 2017

2017-12-08 19:00

რატი ონელი, საქართველო/აშშ/ყატარი/ნიდერლანდები, 2017

2017-12-10 14:00

რატი ონელი, საქართველო/აშშ/ყატარი/ნიდერლანდები, 2017

2017-12-08 19:00

ელდარ შენგელაია, საქართველო, 2017

2017-12-08 14:00

იოსებ სოსო ბლიაძე, საქართველო, 2017

2017-12-09 16:00

ანა ურუშაძე, საქართველო/ესტონეთი, 2017

2017-12-08 14:00

თამთა გაბრიჩიძე, საქართველო, 2016

2017-12-06 14:00

ანნა სარუხანოვა/კატალინა ბაქრაძე, საქართველო, 2017

2017-12-06 14:00

ხათუნა ხუნდაძე, საქართველო, 2016

2017-12-05 14:00

ნანა ექვთიმიშვილი და სიმონ გროსი, საქართველო, 2017

2017-12-06 12:00

ნანა ექვთიმიშვილი და სიმონ გროსი, საქართველო, 2017

2017-12-07 12:00

გიორგი ოვაშვილი, საქართველო, 2017

2017-12-08 14:00

გიგა ბაინდურაშვილი/სანდრო ნავერიანი, საქართველო, 2016

აპოლო - კინოს მეხსიერება

2017-12-10 16:00

ჰელმა სანდერს-ბრამსი, დასავლეთ გერმანია, 1980

2017-12-05 19:00

რობერტ ვინე, გერმანია, 1919/1920

2017-12-06 21:00

ფრიდრიჰ ვილჰელმ მურნაუ, გერმანია, 1921

2017-12-05 16:00

ვიმ ვენდერსი, დასავლეთ გერმანია/საფრანგეთი, 1983/1984

2017-12-06 16:00

ჰაინერ კაროუ, აღმოსავლეთ გერმანია, 1988/1989

2017-12-06 14:00

ჰელმუთ კოიტნერი, გერმანია, 1946/1947

2017-12-07 14:00

ჯოზებ ფონ შტერნბერგი, გერმანია, 1929/1930

2017-12-05 12:00

რაინერ ვერნერ ფასბინდერი, დასავლეთ გერმანია, 1978

2017-12-09 14:00

რაინერ ვერნერ ფასბინდერი, დასავლეთ გერმანია, 1978

ფესტივალი "თოფუზი" წარმოგიდგენთ

2017-12-06 16:00

ანიმაციური ფილმების ფესტივალი თოფუზი წარმოგიდგენთ

სპეციალური ჩვენება

2017-12-07 19:00

მერაბ კოკოჩაშვილი. საბჭოთა კავშირი, 1967

2017-12-09 14:00

თეონა ჯორბენაძე, საქართველო, 2017

2017-12-07 21:00

ანდრე ტეშინე, საფრანგეთი/ესპანეთი, 2001

რეჟისორი ფოკუსში

2017-12-07 16:00

დენი კოტე, კანადა, 2013

2017-12-05 19:00

დენი კოტე, კანადა, 2010

სტუდენტური ფილმები

2017-12-09 16:00

რუსუდან სუხიტაშვილი, საქართველო, 2017

0000-12-09 16:00

თედო დოლიძე, საქართველო, 2017

2017-12-09 16:00

ლაშა ლაბაძე, საქართველო, 2017

2017-12-09 16:00

ნათია კვირჩილაძე, საქართველო, 2017

ქვეყანა ფოკუსში - უნგრეთი

2017-12-06 14:00

ფერენც ტიოროკი, უნგრეთი, 2017

2017-12-10 14:00

ფერენც ტიოროკი, უნგრეთი, 2017

2017-12-09 14:00

პეტრა სოჩი, უნგრეთი/რუმინეთი, 2014

2017-12-09 14:00

კრიშტოფ დეაკი, უნგრეთი, 2016

2017-12-10 16:00

კორნელ მუნდრუცო, უნგრეთი/გერმანია, 2017

2017-12-08 14:00

კაროი უი მესაროში, უნგრეთი, 2015

2017-12-07 21:00

როლანდ ვრანიკი, უნგრეთი, 2016

2017-12-10 19:00

როლანდ ვრანიკი, უნგრეთი, 2016

2017-12-08 19:00

ლასლო ნემეში, უნგრეთი, 2015

2017-12-09 16:00

ვირაგ ზომბორაცი, უნგრეთი, 2014

2017-12-09 14:00

რიკა ბუჩი, უნგრეთი, 2014

2017-12-06 14:00

ატილა ტილი, უნგრეთი, 2016

2017-12-10 21:00

ატილა ტილი, უნგრეთი, 2016

2017-12-08 21:00

ადამ ჩასი, უნგრეთი/გერმანია, 2014

2017-12-07 14:00

ბენედეკ ფლიგაუფი, უნგრეთი, 2016

2017-12-09 14:00

ბარნაბას თოთი, უნგრეთი, 2013

ARTS

2017-12-09 16:00

ანდრეს ფაიელი, გერმანია, 2017

2017-12-10 12:00

ანდრეს ფაიელი, გერმანია, 2017

2017-12-10 16:00

ანჯეი ვაიდა, პოლონეთი, 2016

2017-12-05 14:00

ნიკოლას ვაკერბართი, გერმანია, 2017

2017-12-08 16:00

ნიკოლას ვაკერბართი, გერმანია, 2017

2017-12-08 16:00

რუბენ ესტლუნდი, შვედეთი/გერმანია/საფრანგეთი/დანია, 2017

2017-12-10 12:00

კლერ სიმონი, საფრანგეთი, 2016

2017-12-06 21:00

თომერ ჰეიმანი, ისრაელი/შვედეთი/გერმანია/ნიდერლანდები, 2015

2017-12-08 21:00

რომუალდ კარმაკარი, გერმანია, 2017

2017-12-10 21:00

რომუალდ კარმაკარი, გერმანია, 2017

Canada 150

2017-12-08 21:00

ევან ჯონსონი, კანადა, 2015

2017-12-10 21:00

ევან ჯონსონი, კანადა, 2015

2017-12-08 16:00

ფილიპ ლესაჟი, კანადა, 2015

2017-12-10 16:00

ფილიპ ლესაჟი, კანადა, 2015

2017-12-05 12:00

კონორ ჯესაპი, კანადა, 2017

2017-12-09 12:00

კონორ ჯესაპი, კანადა, 2017

2017-12-05 12:00

დენიელ სტერლენ-ოლტმანი, კანადა, 2016

2017-12-09 12:00

დენიელ სტერლენ-ოლტმანი, კანადა, 2016

2017-12-05 12:00

ალექსანდრ დოსტი, კანადა, 2016

2017-12-09 12:00

ალექსანდრ დოსტი, კანადა, 2016

2017-12-10 14:00

ენდრიუ ჩივიდინო, კანადა, 2015

2017-12-06 16:00

ფრანსუა ჟაკობი, კანადა/რუსეთი, 2016

2017-12-08 12:00

ფრანსუა ჟაკობი, კანადა/რუსეთი, 2016

2017-12-06 19:00

დენი კოტე, კანადა/შვეიცარია/საფრანგეთი, 2017

2017-12-05 12:00

დავიდ ულოთი, კანადა, 2015

2017-12-09 12:00

დავიდ ულოთი, კანადა, 2015

2017-12-05 12:00

კაზიკ რადვანსკი, კანადა, 2017

2017-12-09 12:00

კაზიკ რადვანსკი, კანადა, 2017

ქართული ანიმაციური ფილმები

2017-12-06 16:00

გიორგი მასხარაშვილი, საქართველო, 2015

2017-12-06 16:00

ვლადიმერ სულაქველიძე, საქართველო, 2016

2017-12-06 16:00

ანა ჩუბინიძე, საქართველო, 2016

2017-12-06 16:00

დათო კიკნაველიძე, საქართველო, 2017

2017-12-06 16:00

დათო კიკნაველიძე, საქართველო, 2017